O mnie

Prowadzę bloga z pasji i dla pokonania rutyny. Od samego startu koncentruję się na tym, aby przekazywać swoim czytelnikom wiedzę oraz wskazówki, z których będą sposobność czerpać korzyści. Piszę, bo lubię, ale i dlatego, że chcę polepszać osobisty warsztat – przez co jestem chętny na wszelkiego rodzaju uwagi, tudzież chociażby krytykę co oczywiste zdrową).
Czytaj i wymieniaj się poglądami
Zapraszam każdego, kto ma chęć spędzić parę miłych chwil, czytając na niezwykle różnorodne tematy. Nie ograniczam się i oceniam rzeczywistość, która mnie otacza. Rzecz jasna wszyscy mamy inny punkt widzenia oraz różne preferencje, więc zdaję sobie sprawę z tego, że nie ze wszystkim będziesz się zgadzać. Nie zastanawiaj się w związku z tym nad przekazaniem kilku słów od siebie, także jeśli okażą się one krytykujące – dzięki tego rodzaju komentarzom jestem w stanie się rozwijać.
Czy warto mnie śledzić? Polecam przetestować na początek kilk tekstów – jeżeli się spodobają, zachęcam do dalszego poznawania bloga. Jest on dosyć spory, w związku z czym wierzę, że każdy będzie mógł wyszukać w tym miejscu coś dla siebie!

@ Copyright 2018