Najlepsze męskie zapachy w twoim stylu

2021-07-28

Najlepsze męskie zapachy wbrew powszechnemu przekonaniu nie mają uniwersalnego charakteru. Na wybór odpowiedniej wody kolońskiej składa się wiele czynników, ważne jest, aby wziąć też pod uwagę styl, ubiór i okazję, na jaką stosujemy dane perfumy. Bardzo często mężczyźni stosują zapachy, które absolutnie nie pasują do ich stylu ubioru, zasad życia i środowiska pracy.

Najlepsze męskie zapachy w klasycznym stylu

Klasyczny styl jest odpowiedni dla odnoszących sukcesy i spełnionych mężczyzn powyżej 35 roku życia. Nuty iglaste w perfumach tego stylu pozbawiają go seksualności, dlatego lepiej stosować takie perfumy przed spotkaniem biznesowym, kolacją z kolegą czy w podróży służbowej. Ten zapach nie jest przeznaczony do codziennej aktywności - jest bardzo „powściągliwy”. Jednym z najjaśniejszych przedstawicieli klasycznych zapachów jest Christian Dior Fahrenheit – gdzie mamy do czynienia z drzewnym bukietem z nutami bursztynu i piżma. Osobną kwestią jest tak zwany „skórzany styl”. Najlepsze męskie zapachy na ten sposób ubierania łączą nuty suchego tytoniu i lekkie motywy kwiatowe. Nie trzeba łączyć skórzanego stylu bezpośrednio ze skórzaną odzieżą – ten męski zapach będzie idealnym dodatkiem do wygodnych codziennych stylizacji i dodatków.

Najlepsze męskie zapachy w wolnym stylu

Trudniej jest znaleźć najlepsze męskie zapachy pasujące do kreatywnej osoby. Panowie, którzy nie wyobrażają sobie siebie bez nieustannego poszukiwania muzy i twórczych impulsów, docenią nuty przypraw i kadzideł, subtelne orientalne motywy składające się na „cyganerię” zapachu. Takie perfumy są odpowiednie dla mężczyzn poniżej 35 roku życia, którzy preferują luźny, przemyślany chaotyczny (prościej - hipsterski) styl ubioru. Przykładem podobnych perfum jest Gucci Guilty Pour Homme.

Styl biznesowy i techno

Nie myl go z klasycznym stylem. Styl biznesowy oznacza surowe garnitury, koszule i krawaty oraz jakiś atrakcyjny element, który pozwala odróżnić niezwykłą osobowość od podobnie ubranych mężczyzn. Na przykład Chanel Egoiste Platinum: łączy w sobie nuty cytrusów, przypraw i ziół i jest idealna dla młodego, ambitnego mężczyzny, zdeterminowanego do budowania kariery i rozwoju osobistego. Przeciwieństwem jest styl techno. Tutaj dobór jest jeszcze trudniejszy ze względu na wiele elementów, które składają się na takie perfumy. Najlepsze męskie zapachy w stylu techno mają na celu zrównoważenie umysłu, jakby spowolnienie przepływu życia wokół osoby, która ją nosi, nastrojenie w przyjazny sposób. Dlatego w perfumach dominują nuty drzewne w połączeniu z ekstraktami z ogórka, piżma i arbuza. „Techno” stanie się integralną częścią wizerunku człowieka celowego, aktywnego społecznie, który zmuszony jest dużo komunikować się z ludźmi w różnym wieku i z różnych warstw społecznych. Jest odpowiedni dla tych, którzy wolą trzymać się nowoczesnego stylu ubioru, stale uzupełniając swoją garderobę modnymi nowościami.

Styl dżinsowy

Swoją nazwę zawdzięcza swojej wszechstronności - możliwości łączenia z prawie wszystkimi istniejącymi stylami ubioru, nie stając się nachalnym lub niewłaściwym dodatkiem do wizerunku. Tak jak dżinsy można założyć do klasycznej marynarki i t-shirtu, tak „dżinsowe” perfumy można wykorzystać przed spotkaniem biznesowym i przygotowaniami na romantyczną randkę. Taką wszechstronność osiągnięto dzięki dominującym nutom jałowca, cedru i goździka, jak choćby w słynnych i uwielbianych przez wielu mężczyzn perfumach Hugo Boss Red. I wreszcie sportowy styl. Jest tak popularny wśród mężczyzn, że chcąc nie chcąc się zastanawiasz – czy to twórcy planowali użyć tak specyficznego zapachu? Nietrudno się domyślić, że wzorem słynnego Adidasa stworzono tutaj perfumy wyłącznie dla sportowców. Te perfumy mają bardziej charakter funkcjonalny. Ich celem jest wygłuszenie zapachu spoconego ciała. Warto również zapamiętać, że bez względu na to jaki styl ubioru lub perfum preferujesz to wszystkie te najlepsze męskie zapachy na horex.pl - są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach.

@ Copyright 2018