Elisium – dłonie niczym z bajki

2021-04-21

Elisium to polska marka kosmetyków do stylizacji paznokci. Na rynku pojawiła się stosunkowo niedawno, dlatego zapewne nie wszystkie panie miały już okazję o niej usłyszeć. A usłyszeć warto, ponieważ tutaj najwyższa jakość łączy się z polskim kapitałem, nową technologią oraz przystępną ceną. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, co może zaoferować Ci marka Elisium!


Elisium – dlaczego warto sięgać po produkty tej firmy?

Elisium to młoda, polska marka, która w swojej ofercie posiada szeroki wachlarz produktów do stylizacji paznokci. Wśród nich znajdują się przede wszystkim: lakiery, bazy, topy, żele, pilniki, bloki polerskie, płyny, pyłki, pudry do manicure, waciki, pędzle do zdobień oraz lampy UV i LED. Firma postanowiła wspierać zarówno młode stylistki paznokci, jak i ich starsze i doświadczone koleżanki tworząc odpowiednie zestawy kosmetyków dla osób o różnorodnych poziomach zaawansowania. Marka posiada w swojej ofercie produkty do różnego rodzaju manicure – począwszy od tradycyjnego, przez hybrydowy i żelowy, a skończywszy na tytanowym.

Elisium to marka, która podbija światowe rynki kompleksowym podejściem do stylizacji paznokci. Znajdziesz tutaj wszystko, co potrzebujesz, aby stworzyć wyjątkowy i oszałamiający manicure.

Autorska metoda stylizacji paznokci

Twórcy marki Elisium postanowili stworzyć autorską metodę stylizacji paznokci i wesprzeć ją w sposób kompleksowy własnymi produktami. W ten sposób powstał innowacyjny system FlexyGel. Charakteryzuje się on przede wszystkim łatwością wykonania, szybkością i niezwykłą trwałością.

Dzięki FlexyGel można nie tylko stylizować paznokcie, ale również je przedłużać. Kluczowym produktem proponowanym przez Elisium jest specjalistyczny żel – Slip liquid, który zawsze powinien występować w towarzystwie form do przedłużania paznokci. Służą one do formowania oraz przedłużania naturalnych paznokci. Żel jest gęsty, bezwonny i niezwykle wydajny. Nie zastyga i nie spływa podczas pracy, co daje duży komfort pracy, szczególnie dla osób początkujących, które potrzebują nieco więcej czasu na uformowanie idealnego kształtu.

Produkt nakłada się szpatułką na paznokieć, szablon lub formę, a następnie formuje docelowy kształt. Kolejno całą stylizację wkłada się do lampy, a po utwardzeniu ściąga szablon. Wykonane zdobienie jest bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo praca z żelem jest bezpieczna dla zdrowia i nieuciążliwa pod względem towarzyszących jej zapachów.

Producent postawił przed sobą wyzwanie odpowiedzeniu na zapotrzebowanie różnorodnych grup klientów. Z tego też względu wprowadził do sprzedaży zestawy kosmetyków, produktów i akcesoriów dedykowanych do wykonywania manicure zarówno w domu, jaki profesjonalnym salonie kosmetycznym.

Już dziś przetestuj kosmetyki marki Elisium i ciesz się profesjonalnym manicure wykonanym we własnym domowym zaciszu!

@ Copyright 2018